10 këshilla se si të menaxhoni fushatën tuaj të parë të marketingut në mediat sociale

Doni të reklamoni kompaninë tuaj, pikën tuaj të shitjes, aktivitetin tuaj? Atëherë në këto kohë nuk mund të mos mendoni për përdorimin e rrjeteve sociale, të cilat janë tashmë instrumente të vërtetë për t’u bërë i njohur gjerësisht.Në veçanti, Facebook ju mundëson të realizoni fushata të vërteta dhe për të gjetur klientë potencialë, duke vendosur […]

Premium1.al

Premium1 tobacco store. Dyqani më i mirë i pijeve alkoolike edhe produkteve të duhanit Dyqan për dhurata të vecanta Dyqan per dhurata të vecanta nëse po mendoni të dhuroni aksesorë duhani nuk jeni gabim. Po, përkundër gjithë publicitetit negativ dhe fushatave antiduhan, aksesorët dhe purot mbeten dhurata më e mirë duhanpirësit. Premisa për këtë pozicion […]

Më mbaj të informuar mbi të rejat më të fundit.

Open chat
1
Scan the code
Përshëndetje!
Nëse keni pyetje, na kontaktoni