platforma ggogle maps si te rregjistrojme njeadrese biznesi ne google

Anëtarësimi dhe përdorimi i grupeve në facebook

Përdorni grupe për të ndërtuar komunitetin tuaj në Facebook
Grupet ofrojnë një vend për tu lidhur me njerëzit që ndajnë interesat tuaja. Ju mund të krijoni një grup dhe ta lidhni atë me Faqen tuaj për të ndihmuar në krijimin e një komuniteti me fansat dhe mbështetësit tuaj. Mund të personalizoni cilësimet e privatësisë së grupit në varësi të kujt dëshironi të jeni në gjendje të bashkoheni dhe të shihni grupin tuaj.

Pasi grupi juaj fillon të bëhet më aktiv, hidhini një sy njohurive të grupit tuaj për të kuptuar se si anëtarët angazhohen brenda grupit tuaj, shihni cilët janë anëtarët më aktivë të grupit dhe mësoni se cilat postime kanë më shumë angazhim. Bërja e kësaj mund t’ju ndihmojë të nxisni më shumë përvoja rreth asaj që u pëlqen njerëzve.

Grupet jane nje mjet tjeter i suksesit ne aplikacionin e Facebookut. Ju nepermjet tyre zgjeroni rrethin e njoheve tuaj.
Ajo qe ju duhet te beni eshte te sistemoni nepermjet ndihmes tone cdo informacion dhe detaj te kompanise tuaj ne Facebook. Imazhi i suksesit vjen duke perdorur informacionet e duhura dhe reklamat e duhura dhe per kte arsye Pamm Studio ju vjen ne ndihme!
E vetmja gje qe ju duhet t ebeni eshte te na konatktoni!

Për më tepër informacion ju mund të klikoni në linkun përkatës (kliko këtu).
Mund të na ndiqni ose shkruani në rrjetet tona sociale: 
Facebook / Instagram / Linkedin / Twitter / Youtube / Google.maps
Ose na kontaktoni drejtpërdrejtë në numrin tonë +355 67 67 00 006 mob dhe whatsapp

Shënim: Tekst i shkruar dhe publikuar nga PAMM Studio e cila sipas ligjit për krijimtarinë dhe të drejtat e autorit rezervon të drejtat e autorit (copy right)

© PAMM Studio October 2023

Previous slide
Next slide

Më mbaj të informuar mbi të rejat më të fundit.

OfertA PAMM

Krijim faqe interneti

147 

nisur me

Open chat
1
Scan the code
Përshëndetje!
Nëse keni pyetje, na kontaktoni